Blachodachówki Kalisz

Blachodachówki

Blachodachówki – Kalisz Centrum Pokryć Dachowych MegaDach

Blachodachówka WENUS®

wykonana jest z najwyższej jakości stalowych blach produkowanych przez światowego lidera – szwedzki koncern SSAB Tunnplat. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii, jaką jest proces ciągłego cynkowania i powlekania blach, gwarantuje wysoką jakość powłoki ochronnej stawiając produkt w gronie ekskluzywnych, stalowych pokryć dachowych. Do takiego grona niewątpliwie zaliczyć należy blachodachówkę WENUS®. Wysoka, smukła fala, głębokie przetłoczenie nadaje jej lekkości i elegancji, podkreśla oryginalny i wyjątkowy wygląd.

Walory te uzupełnione bogatą 31-kolorową paletą barw, dają nieograniczone możliwości jej zastosowania. Blachodachówka WENUS® z powodzeniem może być stosowana w budownictwie jednorodzinnym, renowacjach pokryć kompleksów zabytkowych i obiektów sakralnych, a także w tworzeniu indywidualnej, ekskluzywnej i elitarnej architektury. Użycie do produkcji grubowarstwowej blachy Prelaq NOVA (P50) umożliwia zastosowanie blachodachówki WENUS® w specyficznym, nadmorskim środowisku, z zapewnieniem 15-letniej pisemnej gwarancji.

Charakterystyka techniczna

Szerokość całkowita1102 mm
Szerokość krycia1000 mm
Długość modułu400 mm
Wysokość63 mm
Wysokość przetłoczenia20 mm
Grubość blachy0,5 mm
Długość arkuszy1305-6505 mm
Kolorystyka31 kolorów
Rowek kapilarny oraz dodatkowe korytko odprowadzające wodę

Blachodachówka ARIA®

jest jednym z najnowocześniej-szych produktów w gronie stalowych pokryć dachowych. Doskonale sprawdza się zwłaszcza przy zastosowaniu na obiektach mieszkalnych. Ze względu na niewielki ciężar Blachodachówka ARIA® nadaje się zarówno na obiekty nowe jak i odnawiane, nadając im charakterystyczny, niepowtarzalny i oryginalny wygląd dokładnie wykonanego pokrycia.

Na wartość i precyzję wykonania produktu ogromny wpływ ma najwyższa jakość stosowanych surowców. Dzięki temu możliwe jest udzielenie indywidualnej pisemnej gwarancji na powłoki poliester połysk i mat (10 lat) Prelaq Nova P-50 (15 lat).

Atrakcyjny wygląd Blachodachówki ARIA® oraz możliwość jej zamówienia w dowolnym kolorze z palety 28 barw, pozwala na komfort dostosowania pokrycia dachowego do elewacji budynku i jego otoczenia. Dzięki precyzyjnemu i dokładnemu wykonaniu Blachodachówki ARIA®, łączenia arkuszy są bardzo dokładne, co sprawia, że pokrycie jest zdecydowanie bardziej estetyczne.

Charakterystyka techniczna
Szerokość całkowita1140 mm
Szerokość krycia1040 mm
Długość modułu350 lub 400 mm
Wysokość54 mm
Wysokość przetłoczenia20 mm
Grubość blachy0,5 mm
Długość arkuszy1155-6500 mm
Kolorystyka28 kolorów
Korytko odprowadzające wodę

Blachodachówka SARA®

jest zdobywczynią złotego medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2001 w kategorii stalowych pokryć dachowych. Uhonorowana również Nagrodą Izby Budownictwa Hit Budowlany na XI Jesiennej Giełdzie Budownictwa w Katowicach. Komisja konkursowa bardzo wysoko oceniła walory estetyczne produktu, jakość wykonania oraz atrakcyjną cenę. Wysokie przetłoczenie blachodachówki SARA® oraz zastosowanie matowych kolorów doskonale nawiązuje do wygladu tradycyjnych pokryć ceramicznych. Pozwala to na stosowanie jej na nowych, remontowanych i zabytkowych obiektach.

Ciekawa linia blachodachówki SARA®, bogata 31-kolorowa paleta barw oraz trzy rodzaje powłok: poliester połysk, poliester mat i Prelaq NOVA (P50), dają gwarancję wykonania eleganckiego pokrycia dachowego harmonijnie wkomponowanego w otaczającą architekturę. Blachodachówka SARA® dzięki łatwości i dokładności składania cieszy się dużym uznaniem wśród wykonawców pokryć dachowych w budownictwie mieszkaniowym jedno i wielorodzinnym.

Wysoka jakość surowca z jakiego produkowana jest blachodachówka SARA®, precyzja wykonania, którą gwarantuje najnowocześniejszy w pełni zautomatyzowany park maszynowy, pozwalają na udzielenie indywidualnej, pisemnej gwarancji: 10 lat na poliester połysk i mat oraz 15 lat na Prelaq NOVA (P50).

Charakterystyka techniczna

Szerokość całkowita1180 mm
Szerokość krycia1100 mm
Długość modułu350 mm
Wysokość43 mm
Wysokość przetłoczenia20 mm
Grubość blachy0,5 mm
Długość arkuszy1155-6500 mm
Kolorystyka31 kolorów
Rowek kapilarny oraz dodatkowe korytko odprowadzające wodę

Blachodachówka ZEFIR®

to bez wątpienia jedno z najlepszych i najbardziej ekonomicznych pokryć dachowych. Wydłużona linia modułu pozwala znacznie obniżyć koszty wykonania dachu poprzez zmniejszenie ilości łat więźby dachowej. Blachodachówka ZEFIR® odznacza się wyjątkowo korzystnym stosunkiem masy do powierzchni krycia, którym przewyższa wskaźniki innych pokryć dachowych dostępnych na rynku.

Nowoczesna technologia produkcj, zastosowanie blachy o grubości rdzenia 0,5 mm gwarantują dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne w czasie montażu i eksploatacji. Blachodachówka ZEFIR® doskonale nadaje się do wykonywania pokryć na obiektach użyteczności publicznej, kompleksach przemysłowych i gospodarczych.

Pozwala w prosty i tani sposób uzyskać jednolity, estetyczny efekt przy zespoleniu obiektów o różnym przeznaczeniu w jeden kompleks budynków, z zapewnieniem pisemnej 10 letniej gwarancji na poliester połysk i mat.

 
Charakterystyka techniczne
Szerokość całkowita1180 mm
Szerokość krycia1100 mm
Długość modułu400 mm
Wysokość37 mm
Wysokość przetłoczenia14 mm
Grubość blachy0,5 mm
Długość arkuszy1305-6505 mm
Kolorystyka27 kolorów
Rowek kapilarny oraz dodatkowe korytko odprowadzające wodę

Udostępnij!