62 768 72 96 megadach@op.pl
Materiały ścienne

Materiały ścienne

PUSTAKI CERAMICZNE POROTHERM

Pustaki Porotherm łączą zalety ceramiki tradycyjnej, takie jak wytrzymałość, trwałość, zdolność „oddychania” i akumulacji ciepła z wymogami współczesnego, szybkiego i ekologicznego budowania. Można z nich wykonać wszystkie rodzaje ścian. Pustaki  Porotherm charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi, co umożliwia zastosowanie ich do budowy jednowarstwowych ścian zewnętrznych bez docieplenia.

PUSTAKI CERAMICZNE POROTON

Mur z cegły POROTON jest trwały, wytrzymały i prawie nie wymaga spoin i zaprawy. POROTON jest materiałem, który przy obciążeniu statycznym i wpływach ciepła i zimna nie zmienia formy.  POROTON firmy Roben ma miliony porów, które tworzą poduszkę powietrzną. Dzięki tej doskonałej izolacji cieplnej nawet jednowarstwowe ściany zewnętrzne, o powszechnie spotykanych grubościach spełniają wysokie wymogi nowego zarządzenia o oszczędności energii. Gwarantuje to dużą oszczędność energii i niewielką emisję CO2

PUSTAKI CERAMICZNE THERMOPOR P + W

Pustaki LEIER wyróżniają korzystne właściwości termoizolacyjne , dźwiękochłonne oraz zdolności odprowadzenia pary wodnej. W laboratoriach zakładowych na bieżąco kontrolowana jest zgodność wszystkich parametrów technicznych w tym wytrzymałościowych. LEIER oferuje pełną paletę produktów ceramicznych , niezbędnych do wzniesienia domu. System Thermopor P + W  dzięki wyjątkowo korzystnym parametrom pustaków potwierdzonym przez instytucje badawcze może być stosowany w przypadku wymagających inwestycji.

Cegły klinkierowe

Cegła klinkierowa to produkt całkowicie naturalny. Jest to produkt w pełni mrozoodporny oraz odporny na działanie czynników atmosferycznych. Ze względu na bogactwo kolorów i formatów daje niezliczone możliwości komponowania elewacji oraz wykonywania detali architektonicznych.

W naszej ofercie posiadamy  szeroką gamę  klinkierów tradycyjnych, klinkiery budowlane, kształtki klinkierowe płytki klinkierowe, czapy na słupki, akcesoria pomocnicze i zbrojeniowe do klinkieru.

Zadzwoń: 62 768 72 96

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piatku w godzinach 8:00 – 16:00

Telefon: 62 768 72 96