62 768 72 96 megadach@op.pl
Okna Velux

Światło i świeże powietrze mogą być dostarczane na poddasze wieloma sposobami. System produktów VELUX pozwala dostarczać światło i powietrze w kontrolowany sposób. Troska o najdrobniejsze szczegóły sprawiły, że VELUX zyskał opinię lidera w jakości, opartej na ponad sześćdziesięcioletniej tradycji.

Okno obrotowe GZL/GZLB

wykonane jest z drewna sosnowego klejonego warstwowo, impregnowanego, lakierowanego. W górnej części skrzydła moduł wentylacyjny. W przypadku okna GZL B dodatkowo klamka otwierająca umieszczona w dolnej części skrzydła. Wyposażone w podwójny pakiet szybowy zapewniający lepszą izolacyjność cieplną.

Zastosowanie.

Okno GZL – do wszystkich pomieszczeń na poddaszu, w których klienci życzą sobie wysokiej jakości okno obrotowe. Okno GZL B – do wszystkich pomieszczeń na poddaszu, gdzie występuje wysoka ścianka kolankowa.

Okno obrotowe GGL z naturalnej sosny klejonej warstwowo, dwukrotnie lakierowane. W górnej części okna uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza. Wyposażone w podwójny pakiet szybowy zapewniający lepszą izolacyjność cieplną. Zastosowanie. Do wszystkich pomieszczeń na poddaszu, w których klienci życzą sobie najwyższej jakości okna obrotowe.

Okno obrotowe GGU wykonane z drewna, pokrytego warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. W górnej części okna uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza. Wyposażone w podwójny pakiet szybowy zapewniający lepszą izolacyjność cieplną. Okno nie zawiera polichlorku winylu i wytwarzane jest zgodnie z zaleceniami ekologii.
Zastosowanie. Przede wszystkim w kuchni, łazience, WC oraz we wszystkich innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza lub tam, gdzie zgodnie z życzeniem, ma być zainstalowane białe, łatwe do utrzymania w czystości okno obrotowe.

Okno obrotowe GGL Integra z fabrycznie wbudowanym sterownikiem wielofunkcyjnym, silnikiem do otwierania okna, czujnikiem deszczu i pilotem do zdalnej obsługi. Wykonane z naturalnej sosny klejonej warstwowo, dwukrotnie lakierowane. W górnej części okna uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza. Wyposażone w podwójny pakiet szybowy zapewniający lepszą izolacyjność cieplną.
Zastosowanie. Do wszystkich pomieszczeń na poddaszu, w których klienci życzą sobie najwyższej jakości okna obrotowe. Szczególnie polecane w przypadku instalacji okien na znacznej wysokości.

Okno obrotowe GGU Integra z fabrycznie wbudowanym sterownikiem wielofunkcyjnym, silnikiem do otwierania okna, czujnikiem deszczu i pilotem do zdalnej obsługi. Wykonane z drewna pokrytego warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. W górnej części okna uchwyt otwierający z klapą wentylacyjną i filtrem powietrza. Wyposażone w podwójny pakiet szybowy zapewniający lepszą izolacyjność cieplną. Okno nie zawiera polichlorku winylu i wytwarzane jest zgodnie z zaleceniami ekologii.
Zastosowanie. Przede wszystkim w kuchni, łazience, WC oraz we wszystkich innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza lub tam, gdzie zgodnie z życzeniem, ma być zainstalowane białe, łatwe do utrzymania w czystości okno obrotowe. Szczególnie polecane w przypadku instalacji okien na znacznej wysokości.

Okno obrotowo-klapowe GHL z naturalnej sosny klejonej warstwowo, dwukrotnie lakierowane z możliwością uniesienia skrzydła do kąta 30°, z klamką do otwierania u dołu oraz klapą wentylacyjną, filtrem powietrza i uchwytem otwierającym u góry. Wyposażone w podwójny pakiet szybowy zapewniający lepszą izolacyjność cieplną.
Zastosowanie. Okno obrotowo-klapowe o wysokim komforcie obsługi. Idealne w zakresie nachylania połaci dachowej od 30 do 45°.

Okno obrotowo-klapowe GPL z naturalnej sosny klejonej warstwowo, polakierowane dwukrotnie, z możliwością uniesienia skrzydła do kąta 45°, z klamką do otwierania u dołu oraz klapą wentylacyjną, filtrem powietrza i uchwytem otwierającym u góry. Wyposażone w podwójny pakiet szybowy zapewniający lepszą izolacyjność cieplną.
Zastosowanie. Okno obrotowo-klapowe o wysokim komforcie obsługi. Idealne w zakresie nachylania połaci dachowej od 30 do 45°.

Okno obrotowo-klapowe GPU wykonane z drewna pokrytego warstwą poliuretanu pomalowanego na biało. Możliwość uniesienia skrzydła do kąta 45 stopni, klamka do otwierania u dołu, klapa wentylacyjna, filtr powietrza i uchwyt otwierający u góry. Wyposażone w podwójny pakiet szybowy zapewniający lepszą izolacyjność cieplną. Okno nie zawiera polichlorku winylu i jest wytwarzane zgodnie z zasadami ekologii.
Zastosowanie. Przede wszystkim w kuchni, łazience, WC oraz we wszystkich innych pomieszczeniach o dużej wilgotności powietrza lub tam, gdzie zgodnie z życzeniem, ma być zainstalowane białe, łatwe do utrzymania w czystości okno obrotowo-klapowe.

Akcesoria do okien

Oferujemy Państwu również szeroki zestaw akcesorii do okien dachowych VELUX. Są to m.in. markizy, żaluzje i rolety oraz elementy zdalnego otwierania wysoko zamontowanych okien dachowych.

Rolety zaciemniające

Całkowicie zaciemniają pomieszczenie, dostępne w wielu kolorach i wzorach.

Rolety standardowe

Subtelnie przyciemniają pomieszczenie, dostępne w wielu kolorach i wzorach.

Rolety plisowane

Przyciemniają pomieszczenie, dostępne
w wielu kolorach i rodzajach materiałów, tworzą kolorowe i oryginalne efekty świetlne.

Żaluzje

Eleganckie i praktyczne, umożliwiają kontrolowanie ilości i kierunku światła wpadającego do pomieszczenia. Idealne do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności.

Markizy

Dzięki nim kontrolowanie ciepła słonecznego jest łatwe i skuteczne. Dyskretne w formie. Proste w montażu.

Moskitiery

Eleganckie i skuteczne zabezpieczenie przed owadami. Pozwalają na jednoczesne wietrzenie pomieszczenia.

Akcesoria do obsługi rolet

Łatwa obsługa rolet i okien znajdujących się poza zasięgiem, m.in: drążki, sznury, opcje elektrycznego sterowania.

Zadzwoń: 62 768 72 96

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piatku w godzinach 8:00 – 16:00

Telefon: 62 768 72 96