62 768 72 96 megadach@op.pl
Rynny stalowe Flamingo

Rynny metalowe (ocynk, miedź, tytan-cynk, stal szlachetna)

Rynny stalowe FLAMINGO

System rynnowy Flamingo wykonany jest ze specjalnego materiału PRELAQ® RWS (Rain WaterSystem) dostarczanego przez szwedzki koncern hutniczy SSAB. Firma BUDMAT® współpracuje z hutą SSAB od kil­kunastu lat. Dotychczasowe doświadczenia, prowadzone badania i testy dają nam gwarancję produkcji z najlepszych surowców. Huta SSAB jako jedyna na świecie produkuje wszystkie gatunki blach potrzebne do wykonania komplet­nych akcesoriów rynnowych.

Stal przeznaczona do produkcji systemu rynnowego Flamingo pokryta jest jednorodnymi powłokami lakierniczymi, dzięki czemu wszystkie elementy systemu wyróżnia jednolity, trwały kolor i najwyższa jakość. Wszystkie dostępne kolory, w jakich produkowany jest Sta­lowy System Rynnowy Flamingo są dopasowane ko­lorystycznie do oferowanych przez BUDMAT® pokryć dacho­wych i elewacyjnych

W stałej ofercie system rynnowy Flamingo wykonywany jest we wszystkich podsta­wowych kolorach, które komponują się z kolorystyką wykonywanych przez BUDMAT® pokryć dachowych i elewacyjnych. Dzięki temu oferta BUDMAT® jest zdecydowanie szer­sza i korzystniejsza dla każdego klienta, któremu możemy zaproponować kompleksową realizację: od wykonania stalowego pokrycia dachowego wraz z kompletem obróbek i akcesoriów, po skomponowanie do niego stalowego systemu rynnowego.

Najlepszą rekomendacją dla Stalowego Systemu Rynnowego Flamingo jest jego uhonorowanie Złotym Medalem podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2010.
Dostępne kolory: brąz czekoladowy, brązowy, grafitowy, ceglasty, wiśniowy, czarny, miedziany, silver metallic, biały, ciemno-zielony.

Zadzwoń: 62 768 72 96

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piatku w godzinach 8:00 – 16:00

Telefon: 62 768 72 96