62 768 72 96 megadach@op.pl
System kominowy ICOPAL WULKAN

System kominowy w stałej ofercie Centrum Pokryć Dachowych MegaDach Kalisz

ICOPAL WULKAN C

Zastosowanie

ICOPAL WULKAN C to uniwersalny system kominowy przeznaczony do współpracy z urządzeniami grzewczymi na paliwa gazowe, ciekłe (olej opałowy) i stałe (drewno, węgiel, miał, pelet…itp.) Zastosowanie kształtek ceramicznych odpornych na pracę w warunkach wilgotnych (kondensat w kominie) oraz elementu odprowadzenia skroplin pozwala na współpracę komina ICOPAL WULKAN C zarówno z kotłami niskotemperaturowymi, w których temperatura spalin jest niższa niż 200ºC, jak i z kotłami na paliwa stałe gdzie temperatura spalin jest znacznie wyższa. Możliwość budowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

 


 

ICOPAL WULKAN CI

Zastosowanie

ICOPAL WULKAN CI to uniwersalny trójwarstwowy system kominowy przeznaczony do współpracy z urządzeniami grzewczymi na paliwa gazowe, ciekłe (olej opałowy) i stałe (drewno, węgiel, miał, pelet…itp.)Zastosowanie kształtek ceramicznych odpornych na pracę w warunkach wilgotnych (kondensat w kominie) oraz elementu odprowadzenia skroplin pozwala na współpracę komina ICOPAL WULKAN CI zarówno z kotłami niskotemperaturowymi, w których temperatura spalin jest niższa niż 200ºC, jak i z kotłami na paliwa stałe gdzie temperatura spalin jest znacznie wyższa. Podwójna izolacja w systemie ICOPAL WULKAN CI (pustak obudowy produkowany w specjalnej technologii z naturalnej skały wulkanicznej oraz izolacja z twardej wełny kominowej) szczególnie preferuje ten rodzaj komina do montażu na zewnątrz budynku przy współpracy z kotłami niskotemperaturowymi Możliwość budowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.


ICOPAL WULKAN  CI-EKO

Zastosowanie

ICOPAL WULKAN CI-eko to uniwersalny trójwarstwowy system kominowy przeznaczony do współpracy z urządzeniami grzewczymi na paliwa gazowe, ciekłe (olej opałowy) i stałe (drewno, węgiel, miał, pelet…itp.) Zastosowanie kształtek ceramicznych odpornych na pracę w warunkach wilgotnych (kondensat w kominie) oraz elementu odprowadzenia skroplin pozwala na współpracę komina ICOPAL WULKAN CI-eko zarówno z kotłami niskotemperaturowymi, w których temperatura spalin jest niższa niż 200ºC, jak i z kotłami na paliwa stałe gdzie temperatura spalin jest znacznie wyższa. Możliwość budowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

 

 


ICOPAL WULKAN  CI-EKO Z WENTYLACJĄ

Zastosowanie

ICOPAL WULKAN CI-eko z wentylacją to uniwersalny trójwarstwowy system kominowy przeznaczony do współpracy z urządzeniami grzewczymi na paliwa gazowe, ciekłe (olej opałowy) i stałe (drewno, węgiel, miał, pelet…itp.)Zastosowanie kształtek ceramicznych odpornych na pracę w warunkach wilgotnych (kondensat w kominie) oraz elementu odprowadzenia skroplin pozwala na współpracę komina ICOPAL WULKAN CI-eko zarówno z kotłami niskotemperaturowymi, w których temperatura spalin jest niższa niż 200ºC, jak i z kotłami na paliwa stałe gdzie temperatura spalin jest znacznie wyższa. W pustaku obudowy tego systemu znajduje się pojedynczy kanał wentylacyjny umożliwiający odprowadzenie zużytego powietrza z pomieszczenia. Możliwość budowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

 

 


ICOPAL WULKAN C-SPS

Zastosowanie

ICOPAL WULKAN C-SPS to dwuwarstwowy system powietrzno – spalinowy przeznaczony do współpracy z gazowymi urządzeniami grzewczymi z zamkniętą komorą spalania. Konstrukcja komina zapewnia zarówno odprowadzenie spalin jak i  doprowadzenie powietrza do spalania w układzie zamkniętym. Do systemu kominowego WULKAN C-SPS może być podłączonych od 1 do 10-ciu kotłów gazowych.

 

 

 

 


ICOPAL WULKAN C-SPS / CSRS

Zastosowanie

ICOPAL WULKAN C-SPS/k to dwuwarstwowy system powietrzno – spalinowy przeznaczony do współpracy z kondensacyjnymi gazowymi urządzeniami grzewczymi z zamkniętą komorą spalania. Konstrukcja komina zapewnia zarówno odprowadzenie spalin jak i  doprowadzenie powietrza do spalania w układzie zamkniętym. Do systemu kominowego WULKAN C-SPS/k może być podłączonych od 1 do 10-ciu kondensacyjnych kotłów gazowych.

 

 

 


Bloczki wentylacyjne

Zastosowanie

Bloczki wentylacyjne BW-2K oraz BW-20, BW-36 i BW-52 przeznaczone są do budowania pionów wentylacji grawitacyjnej, która wymagana jest między innymi w pomieszczeniach sanitarnych, kuchni, garażu, kotłowni, pomieszczeniach bez okien…itp.
Istnieje możliwość wykorzystania kanałów do prowadzenia różnego typu instalacji (CO, wod-kan, instalacji elektrycznych i alarmowych itp..)

Charakterystyka systemu

Dwukanałowe bloczki wentylacyjne BW-2K i BW-36 oraz 3-kanałowy BW-52 i 1-kanałowy BW-20 wykonane są z lekkiego betonu kruszynowego.

Zadzwoń: 62 768 72 96

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piatku w godzinach 8:00 – 16:00

Telefon: 62 768 72 96