62 768 72 96 megadach@op.pl
System rynnowy Gamrat
Wychodząc naprzeciw światowym tendencjom, firma Gamrat SA wprowadziła na rynek system rynnowy nowej generacji – Gamrat Magnat.Innowacyjne tworzywo…
Unikalność nowego systemu tkwi w jego “naturze”, bowiem Gamrat Magnat powstał w wyniku połączenia tradycyjnego PVC z nowoczesnym tworzywem akrylowym.Odporne na ekstremalne warunki…
Badania laboratoryjne dowiodły, że tworzywo to przejawia niespotykanie wysoką odporność na działanie agresywnych czynników atmosferycznych, dzięki czemu rynnom Gamrat Magnat niegroźne jest: promieniowanie słoneczne, zmienne, a nawet ekstremalne temperatury powietrza, obfite opady śniegu, czy kwaśne deszcze.

Kolor pod kontrolą…
Rynny Gamrat Magnat dzięki wyjątkowej wytrzymałości na promieniowanie słoneczne zachowują trwały i głęboki kolor przez wiele lat.

Nie wymaga konserwacji…
Gamrat Magnat to system rynnowy całkowicie odporny na korozję, nie wymaga malowania, jest łatwy do utrzymania w czystości, czego efektem jest bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Prostota montażu…

System rynnowy Gamrat Magnat jest niezwykle prosty w montażu dzięki systemowi połączeń na zatrzask z uszczelką. Prowadzić go zgodnie z instrukcją montażu dostępną w opakowaniach z elementami systemu.

Sprawdzony kształt…
Gamrat Magnat łączy w sobie zalety nowoczesnego tworzywa ze sprawdzonym, tradycyjnym kształtem rynny. Dzięki parabolicznej formie oraz idealnie gładkiej powierzchni systemu zapewnia on doskonałą przepustowość. Natomiast charakterystyczne wywinięcie przedniej i tylniej krawędzi rynny wzmacnia i usztywnia instalację.

Kolorystyka:
Zielony, wiśniowy, ceglasty, czarny, miedziany, srebrny.

Rynny GAMRAT Z PVC

Zadzwoń: 62 768 72 96

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piatku w godzinach 8:00 – 16:00

Telefon: 62 768 72 96